Pomagamy naszym klientom w sprzedaży, zakupie oraz najmie nieruchomości i jesteśmy z nimi na każdym etapie. W myśl zasady, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz oferujemy profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, obejmujące m.in. nowoczesne metody home stagingu, profesjonalną sesję zdjęciową, film promocyjny oraz aktywną sprzedaż w social mediach.

Branża nieruchomości to nie tylko marketing-dzięki doświadczeniu i dobrym relacjom chętnie współpracujemy z innymi biurami i organizujemy dni otwarte. 

Wspieramy naszych klientów poprzez doradztwo, kompletowanie dokumentów, przygotowywanie umów oraz rozliczenie nieruchomości tak aby klienci mogli cieszyć się z nowej nieruchomości. Towarzyszymy naszym klientom również przy wyborze nieruchomości. Dzięki naszej wiedzy i umiejętności w budowaniu relacji pomagamy m.in. w zdefiniowaniu potrzeb, wyjaśnieniu zawiłości prawnych oraz skutecznych negocjacjach. 

We współpracy z niezależną firmą doradztwa kredytowego oferujemy również kompleksową pomoc w uzyskaniu finansowania.

Spełniaj swoje marzenia o nieruchomości, a my zajmiemy się resztą!

ZESPÓŁ

 

 


Magdalena Szmurło

Manager

512 915 969
m.szmurlo@ambasada-nieruchomosci.pl
 

Odważna i konkretna, a zarazem sympatyczna i otwarta na potrzeby innych. Z nieograniczoną pasją przenosi miłość do nieruchomości na biznes. Ma w sobie wielką moc wynikającą z pięknego serca i dobroci, dzięki czemu przekazuje innym ogromną dawkę energii. Dzięki przenikliwości, intuicji i wiedzy napędza swój zespół do działania.  Dla niej najważniejsi są ludzie i z myślą o nich stawia czoła nawet najtrudniejszym transakcjom. Prawdziwy opiekun klienta - zaangażowany,  dający wsparcie i poczucie bezpieczeństwa, że transakcja przebiegnie wzorowo. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Miłośniczka dobrej kuchni i spotkań z przyjaciółmi.

 


Emilia Woronowicz

Doradca ds. nieruchomości

734 002 777
e.woronowicz@ambasada-nieruchomosci.pl
 

Intuicyjnie rozpoznaje potrzeby ludzi i znajduje dla nich najlepsze rozwiązania. Jej priorytety zawodowe to partnerstwo, kompetencja oraz kultura współpracy. Specjalistka w indywidualnym podejściu do klienta. Pełna empatii i wrażliwości angażuje się w każdą realizowaną transakcję. Do innych podchodzi z otwartością, szczerością i pozytywną dawką poczucia humoru. Typ społecznika - z głową pełną pomysłów i chęci do działania. Stawia na ciągły rozwój. Lubi nowe wyzwania i łatwo się nie poddaje. "Wydaje się to niemożliwe dopóki tego nie zrobisz" to jej ulubione motto. Prywatnie aktywna i spełniona mama. Uwielbia podróże, porządną kuchnię i koncerty live.

 


Edyta Kośko

Doradca ds. nieruchomości

787 004 787
e.kosko@ambasada-nieruchomosci.pl
 

 


Agnieszka Sobolewska

Doradca ds. nieruchomości

882 452 533
a.sobolewska@ambasada-nieruchomosci.pl
 

 


Ewelina Pietrasz

Specjalista ds. marketingu

692 080 101
biuro@ambasada-nieruchomosci.pl
 

Dobrze zorganizowana i konkretna, dzięki czemu marketing i organizację biura ma w małym paluszku. Zawsze uśmiechnięta i otwarta na drugiego człowieka, wita klientów w naszej małej ambasadzie. Łączy miłość do życia i wielozadaniowość, kieruje się przekonaniem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Każdą trudność rozwiązuje natychmiast, dzięki doświadczeniu i precyzji. Świat fotografii i filmu jest jej bardzo bliski. Uwielbia podróże, te małe i te duże.

 


Urszula Moskal

Ekspert finansowy

608 758 177
biuro@twojekspertfinansowy.com.pl
 

Od zawsze związana z finansami - Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Ekonomia. Od 2007 roku zdobywała doświadczenie jako ekspert bankowy. Jednak ograniczenie do ofert jednego banku skłoniło ją do zmian. Już od kilku lat pracuje z klientami jako niezależny ekspert finansowy oferujący oferty większości banków. Pomaga klientom uporać się z dużą ilością dokumentacji niezbędną do uzyskania kredytów hipotecznych, firmowych, gotówkowych oraz leasingów. Doświadczenie w branży, empatia oraz umiejętność poruszania się w procedurach bankowych, pomagają w realnej ocenie zdolności kredytowej oraz doborze najlepszej oferty klientom. Nic więc dziwnego, że lubią z nią pracować i chętnie ją polecają, co świadczy o jej sumiennym i rzetelnym podejściu do zawodu. Prywatnie lubi grać w piłkę siatkową, kocha podróże, a w wolnej chwili zanurza się w literaturę - najczęściej sięga po thrillery polityczne.