Andrzej Radkiewicz

Doradca Magdalena Szmurło

Ambasada Nieruchomości to najlepsza agencja z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia. Profesjonalna i miła obsługa, szybka sprzedaż. Kompetencja i znajomość tematu na 100%. Polecam każdemu kto chce sprzedać bądź nabyć nieruchomość. Na pewno nie zawiedziecie się. 

Anna Kijowska-Drewla

Doradca Ewelina Pietrasz

Doradca miły, zaangażowany i bardzo pomocny. Pomimo tego, że jestem z innego miasta wszystko udało się załatwić w ciągu zaledwie kilku godzin. Jestem bardzo zadowolona. 

Artur Milewski

Doradca Magdalena Szmurło

Profesjonalne doradztwo, duża pomoc przy finalizacji kupna nieruchomości, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. 

Gabriela Izabela Obsulewicz

Doradca Ewelina Pietrasz

Bardzo fajne podejście do klienta. Bardzo profesjonalne, wszystko było jasne i klarowne. Jestem bardzo zadowolona :) 

Mateusz Dec

Doradca Magdalena Szmurło

Polecam! 

Dorota Mirčevska

Doradca Ewelina Pietrasz

Polecam! 

Magdalena Toczydłowska-Talarczyk

Doradca Magdalena Szmurło

Gorąco polecam, współpracę z Ambasadą Nieruchomości oraz Panią Magdaleną, która cechuje się wysokim profesjonalizmem, życzliwością i dużą energią w załatwianiu wszystkich formalności oraz wsparcia w komunikacji z urzędami, spółdzielniami, notariuszami i innymi miejscami wymagającymi znajmości przepisów.  

Justyna Waluszko

Doradca Magdalena Szmurło

Pani Magda jedna z najlepszych agentek nieruchomości z jaką miałam przyjemność współpracować. Już po pierwszej rozmowie dało się zauważyć że zadowolenie i dobro klienta są na pierwszym miejscu. Pomimo ograniczeń czasowych, Pani Magda w przeciągu tygodnia zebrała wszystkie dokumenty i bez problemu mogliśmy dokonać transakcji zakończonej sukcesem. Szczerze polecam Panią Magdę jest agentką, która oddaje się swojej pracy pod każdym względem. Miła, sympatyczna i bardzo pomocna, ja osobiście byłam bardzo zadowolona.  

Krzysztof Deręgowski

Doradca Magdalena Szmurło

Pani Magdalena Szmurło ze znacznym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem przeprowadziła transakcję sprzedaży mojego domu w Białymstoku. Ma także pewną cechę, która rzadko można spotkać u doradców - jest empatyczna. Polecam :) 

Krzysztof Stanisław Augustynowicz

Doradca Magdalena Szmurło

Pani Magdalena jest rewelacyjna. Współpraca jest profesjonalna. Polecam firmę "Ambasada Nieruchomości", klient będzie dopieszczony. Wszystko dopięte na ostatni guzik o nic się nie trzeba martwić, a Pani Magdalena tworzy cudowną atmosferę i budzi zaufanie klienta. 

Katarzyna Tuz

Doradca Emilia Woronowicz

Profesjonalizm, wiedza, uczciwość i indywidualne podejście to nie wszystko co dostaliśmy w Ambasadzie. Ciepło w podejściu do klienta, zrozumienie i to poczucie, że z problemem nie jesteśmy sami. To wszystko czuło się od początku współpracy.  

Tomasz Czerniawski

Doradca Emilia Woronowicz

Polecam, bardzo profesjonalna i pomocna obsługa biura. W szczególności Pani Emilia - profesjonalizm 100%.  

Anna i Kornelia Kiermut

Doradca Emilia Woronowicz

Decydując się na sprzedaż naszego rodzinnego domu nie miałyśmy żadnych wątpliwości, że przeprowadzenie tej transakcji zlecimy wyłącznie pani Emilii Woronowicz, ponieważ już wcześniej w sposób wzorcowy pomogła nam ona przy zakupie mieszkania. Pani Emilia jest świetnym doradcą: kompetentnym, rzetelnym i życzliwym. Doskonale orientuje się w rynku nieruchomości oraz wszelkich przepisach formalno-prawnych z nim związanych. Klient nie musi się o nic martwić, bo zapewnia ona kompleksową pomoc przy zakupie/sprzedaży nieruchomości. Oprócz tego jest osobą bardzo komunikatywną, przemiłą, empatyczną i zawsze uśmiechniętą. Nie istnieją dla niej sprawy „nie do załatwienia”. Zawsze znajduje sposób na ich rozwiązanie. Warto słuchać jej rad i do nich się stosować. Pani Emilio! Dziękujemy! Poleciłyśmy już i nadal będziemy polecać Panią jako doradcę osobom zainteresowanym kupnem/sprzedażą nieruchomości.  

Urszula Pasiuk

Doradca Ewelina Pietrasz

Pani Ewelina bardzo uprzejma i pomocna w załatwieniu wszystkich formalności. Szczerze polecam.  

Paweł Piechocki

Doradca Emilia Woronowicz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Emilia. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Sumienność, rzetelność, chęć pomocy oraz ogromna wiedza Pani Emilii przyczyniła się do ekspresowego załatwienia wszystkich formalności. Polecam z czystym sumieniem.  

Aleksandra i Łukasz Grądzccy

Doradca Magdalena Szmurło

Super współpraca i pomoc. Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy bezproblemowo ustalić wszystkie szczegóły dotyczące zakupu wybranej nieruchomości. Pani Magdalena okazała się bardzo miłą i życzliwą osobą. 

Zenobia Martyszewska

Doradca Magdalena Szmurło

Z przyjemnością chciałabym polecić p. Magdę! Znalazła nieruchomość, która spełniła nasze oczekiwania. Rzetelnie i drobiazgowo wytłumaczyła zawiłości transakcji. Zna rynek nieruchomości oraz przepisy prawa. Jest profesonalna, ale też bardzo sympatyczna i miła. Jej otwartość i empatia sprawia, że transkacja przebiegła w pozytywnej atmosferze. Czułam się zaopiekowana na 100%. Polecam wszystkim! 

Anna Daszuta

Doradca Ewelina Pietrasz

Pani Ewelina to bardzo kompetenty doradca. Zadbała o wszystkie formalności oraz doradziła jak sprzedać działki w wyższej cenie. Marketing i promocja była na wysokim poziomie. Dzięki jej miłemu i sympatycznemu podejściu sprzedaż przebiegła wzorowo.  

Sylwia Godlewska

Doradca Ewelina Pietrasz

Bardzo konkretna i szybka obłsuga, a także miła atmosfera i profezjonalizm przy załatwianiu szelkich formalności. 

Sławomir Niemyjski

Doradca Magdalena Szmurło

Pełen profesjonalizm i wiedza dotycząca tematyki obrotu nieruchomościami. Kompleksowa pomoc przy załatwianiu formalności po zakupie mieszkania. 

Karol Wojtkowski

Doradca Magdalena Szmurło

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wszystkie sprawy załatwione na czas. Dziękuję! 

<

Urszula Kobylarz

Doradca Magdalena Szmurło

Współpraca z Panią Magdą była wzorowa. Zawsze chciała jak najlepiej dla klienta. Była zawsze bardzo profesjonalna. Służyła pomocą o każdej porze dnia. Sprzedaż naszej nieruchomości odbywała się z dystansu, gdyż nie mieszkamy w Polsce na stałe. Pani Magda zawsze służyła wiedzą. Zajęła się i dopilnowała dosłownie wszystkiego. Jesteśmy bardzo wdzięczni. 

Rafał Arasimowicz

Doradca Magdalena Szmurło

Jak najbardziej polecam! Pełen profesjonalizm i pomoc od A do Z. Warto zdać sie na intuicję Pani Magdy zawsze dobrze doradzi. Do tego jest miła i sympatyczna. Polecam! 

Rafał Arasimowicz

Doradca Ewelina Pietrasz

Przesympatyczna osoba. Pani Ewelina zawsze pomoże i doradzi. Super komunikacja. Polecam! 

Adam Artemiuk

Doradca Magdalena Szmurło

Pani Magda jest profesjonalistka w nieruchomościach. Bardzo duża wiedza i zaangażowanie. Z czystym sumieniem polecamy. 100% stysfakcji. 

Henryka i Wojciech Betko

Doradca Magdalena Szmurło

Dziękujemy za współpracę i pomoc w zajęciu się wszelkimi sprawami. Polecamy osobę Pani Magdy każdemu, kto ma chęci sprzedać lub kupić nieruchomość. 

Barbara Mieleszkiewicz

Doradca Magdalena Szmurło

Wspaniała obsługa. Doskonała kompetencja. Życzliwość. 

Iwona Pietuszewska

Doradca Emilia Woronowicz

Pani Emilia Woronowicz to wspaniały człowiek na odpowiednim miejscu. Pełna profesjonalizmu, bardzo miła, spokojna i cierpliwa. W komunikacji - pełna kultura, otwartość i zawsze wszystko bardzo dobrze wytłumaczone. Od pierwszego kontaktu do zakończenia transakcji wszystko było dopatrzone i przygotowane na 100%. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Emilią. 

Alina Łapińska

Doradca Emilia Woronowicz

Nic dodać nie mogę. Idealnie :) 

Patrycja Abramczyk

Doradca Ewelina Pietrasz

Pełen profezjonalizm! Zaangażowanie w wynajmie nieruchomości od samego początku powaliło mnie na kolana. Polecam z całego serca. Pani Ewelina zawsze gotowa, aby odpowiedzieć na każde pytanie.  

Patrycja Kot

Doradca Emilia Woronowicz

Zdecydowanie będę polecać p. Emilię znajmomym, gdyż jesteśmy więcej, niż zadowoleni z całej współpracy. Począwszy od prezentacji mieszkania - profesjonalnej, ciekawej, rzeczowej do porcesu kupna nieruchomości. Najbardziej doceniam fakt, iż wszystkie kroki zostały jasno wyjaśnione, byliśmy dobrze poinformowani na każdym etapie. Pani Emilia tłumaczyła dokładnie zasady, umowy i wytyczne. Z naszej perspektywy droga od prezentacji do kupna mieszkania przebiegła ekspresowo i bezproblemowo. Do tego p. Emilia jest niezwykle sympatyczną osobą, z którą współpraca to sama przyjemność.  

Sienkiewicz Wanda

Doradca Magdalena Szmurło

Współpraca z Panią Magdaleną Szmurło była bardzo sprawna i przyjemna. Pani Magda była zaangażowana i pomocna, czułam się bardzo bezpiecznie pod jej fachową profesjonalną opieką. Zaangażowanie było na najwyższym poziomie i stały kontakt telefoniczny. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Magdą i gorąco polecam wszystkim Ambasadę Nieruchomości.  

Anna Chomiczewska

Doradca Ewelina Pietrasz

Współpraca z P. Ewelina to czysta przyjemność. Zaangażowana, kompetentna, pełna energii i uśmiechu. Każdy kontakt z P. Ewelina utwierdzał mnie w przekonaniu że wybrałam idealna agencje nieruchomości do sprzedaży mieszkania. 

Katarzyna Makarewicz

Doradca Ewelina Pietrasz

Pani Ewelina wykazała się ogromnym zaangażowaniem. Służyła pomoca i wsparciem zarówno przed jak i po zakupie nieruchomości. Pani Ewelina jest bardzo komunikatywną i otwartą do klientów osobą. Wykazała się swoim prfesjonalizmem, przez co nie zawahałabym się aby ją polecić znajomym i rodzinie.  

Jolanta Sikorska-Mackiewicz

Doradca Magdalena Szmurło

Serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość, przemiłą atmosferę, a w szczególności za fachowość przy dokonywaniu transakcji kupna-sprzedaży lokalu mieszkalnego. Wielką przyjemnością było poznać p. Magdalenę Szmurło z Ambasady Nieruchomości. Chętnie polecimy innym usługi tego biura. Opiniując pracę Pani Magdaleny możemy wypowiadać się tylko w samych superlatywach.  

Wojciech Łowczecki

Doradca Ewelina Pietrasz

Pani Ewelina była pomocna, a nawet bardzo pomocna pod każdym względem. Wykazała sie ogromnym profesjonalizmem jak i zrozumieniem. 

Renata i Paweł Zabielscy

Doradca Emilia Woronowicz

Bardzo polecamy współpracę z Ambasadą Nieruchomości z Panią Emilią Woronowicz. Zakup nieruchomości z Pani pomocą/udziałem okazał sie prosty, szybki i bezproblemowy. Ogromna wiedza, doświadczenie i profesjonalizm pozwoliły na zminimalizowanie udziału mego i mojego męża we wszystkich formalnościach, co bardzo sobie cenimy. Dziękujemy bardzo!  

Artur Proniewski

Doradca Magdalena Szmurło

Profesjonalna obsługa, jestem bardzo zadowolony.  

Halina Topczewska

Doradca Magdalena Szmurło

Współpraca z Panią Magdą to jest przyjemność. Pani Magda jest miłą i dobrą osobą.