Andrzej Radkiewicz

Doradca Magdalena Szmurło

Ambasada Nieruchomości to najlepsza agencja z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia. Profesjonalna i miła obsługa, szybka sprzedaż. Kompetencja i znajomość tematu na 100%. Polecam każdemu kto chce sprzedać bądź nabyć nieruchomość. Na pewno nie zawiedziecie się. 

Anna Kijowska-Drewla

Doradca Ewelina Pietrasz

Doradca miły, zaangażowany i bardzo pomocny. Pomimo tego, że jestem z innego miasta wszystko udało się załatwić w ciągu zaledwie kilku godzin. Jestem bardzo zadowolona. 

Artur Milewski

Doradca Magdalena Szmurło

Profesjonalne doradztwo, duża pomoc przy finalizacji kupna nieruchomości, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. 

Gabriela Izabela Obsulewicz

Doradca Ewelina Pietrasz

Bardzo fajne podejście do klienta. Bardzo profesjonalne, wszystko było jasne i klarowne. Jestem bardzo zadowolona :) 

Mateusz Dec

Doradca Magdalena Szmurło

Polecam! 

Dorota Mirčevska

Doradca Ewelina Pietrasz

Polecam! 

Magdalena Toczydłowska-Talarczyk

Doradca Magdalena Szmurło

Gorąco polecam, współpracę z Ambasadą Nieruchomości oraz Panią Magdaleną, która cechuje się wysokim profesjonalizmem, życzliwością i dużą energią w załatwianiu wszystkich formalności oraz wsparcia w komunikacji z urzędami, spółdzielniami, notariuszami i innymi miejscami wymagającymi znajmości przepisów.  

Justyna Waluszko

Doradca Magdalena Szmurło

Pani Magda jedna z najlepszych agentek nieruchomości z jaką miałam przyjemność współpracować. Już po pierwszej rozmowie dało się zauważyć że zadowolenie i dobro klienta są na pierwszym miejscu. Pomimo ograniczeń czasowych, Pani Magda w przeciągu tygodnia zebrała wszystkie dokumenty i bez problemu mogliśmy dokonać transakcji zakończonej sukcesem. Szczerze polecam Panią Magdę jest agentką, która oddaje się swojej pracy pod każdym względem. Miła, sympatyczna i bardzo pomocna, ja osobiście byłam bardzo zadowolona.  

Krzysztof Deręgowski

Doradca Magdalena Szmurło

Pani Magdalena Szmurło ze znacznym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem przeprowadziła transakcję sprzedaży mojego domu w Białymstoku. Ma także pewną cechę, która rzadko można spotkać u doradców - jest empatyczna. Polecam :) 

Krzysztof Stanisław Augustynowicz

Doradca Magdalena Szmurło

Pani Magdalena jest rewelacyjna. Współpraca jest profesjonalna. Polecam firmę "Ambasada Nieruchomości", klient będzie dopieszczony. Wszystko dopięte na ostatni guzik o nic się nie trzeba martwić, a Pani Magdalena tworzy cudowną atmosferę i budzi zaufanie klienta. 

Katarzyna Tuz

Doradca Emilia Woronowicz

Profesjonalizm, wiedza, uczciwość i indywidualne podejście to nie wszystko co dostaliśmy w Ambasadzie. Ciepło w podejściu do klienta, zrozumienie i to poczucie, że z problemem nie jesteśmy sami. To wszystko czuło się od początku współpracy.  

Tomasz Czerniawski

Doradca Emilia Woronowicz

Polecam, bardzo profesjonalna i pomocna obsługa biura. W szczególności Pani Emilia - profesjonalizm 100%.  

Anna i Kornelia Kiermut

Doradca Emilia Woronowicz

Decydując się na sprzedaż naszego rodzinnego domu nie miałyśmy żadnych wątpliwości, że przeprowadzenie tej transakcji zlecimy wyłącznie pani Emilii Woronowicz, ponieważ już wcześniej w sposób wzorcowy pomogła nam ona przy zakupie mieszkania. Pani Emilia jest świetnym doradcą: kompetentnym, rzetelnym i życzliwym. Doskonale orientuje się w rynku nieruchomości oraz wszelkich przepisach formalno-prawnych z nim związanych. Klient nie musi się o nic martwić, bo zapewnia ona kompleksową pomoc przy zakupie/sprzedaży nieruchomości. Oprócz tego jest osobą bardzo komunikatywną, przemiłą, empatyczną i zawsze uśmiechniętą. Nie istnieją dla niej sprawy „nie do załatwienia”. Zawsze znajduje sposób na ich rozwiązanie. Warto słuchać jej rad i do nich się stosować. Pani Emilio! Dziękujemy! Poleciłyśmy już i nadal będziemy polecać Panią jako doradcę osobom zainteresowanym kupnem/sprzedażą nieruchomości.  

Urszula Pasiuk

Doradca Ewelina Pietrasz

Pani Ewelina bardzo uprzejma i pomocna w załatwieniu wszystkich formalności. Szczerze polecam.  

Paweł Piechocki

Doradca Emilia Woronowicz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Emilia. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Sumienność, rzetelność, chęć pomocy oraz ogromna wiedza Pani Emilii przyczyniła się do ekspresowego załatwienia wszystkich formalności. Polecam z czystym sumieniem.  

Aleksandra i Łukasz Grądzccy

Doradca Magdalena Szmurło

Super współpraca i pomoc. Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy bezproblemowo ustalić wszystkie szczegóły dotyczące zakupu wybranej nieruchomości. Pani Magdalena okazała się bardzo miłą i życzliwą osobą. 

Zenobia Martyszewska

Doradca Magdalena Szmurło

Z przyjemnością chciałabym polecić p. Magdę! Znalazła nieruchomość, która spełniła nasze oczekiwania. Rzetelnie i drobiazgowo wytłumaczyła zawiłości transakcji. Zna rynek nieruchomości oraz przepisy prawa. Jest profesonalna, ale też bardzo sympatyczna i miła. Jej otwartość i empatia sprawia, że transkacja przebiegła w pozytywnej atmosferze. Czułam się zaopiekowana na 100%. Polecam wszystkim! 

Anna Daszuta

Doradca Ewelina Pietrasz

Pani Ewelina to bardzo kompetenty doradca. Zadbała o wszystkie formalności oraz doradziła jak sprzedać działki w wyższej cenie. Marketing i promocja była na wysokim poziomie. Dzięki jej miłemu i sympatycznemu podejściu sprzedaż przebiegła wzorowo.  

Sylwia Godlewska

Doradca Ewelina Pietrasz

Bardzo konkretna i szybka obłsuga, a także miła atmosfera i profezjonalizm przy załatwianiu szelkich formalności. 

Sławomir Niemyjski

Doradca Magdalena Szmurło

Pełen profesjonalizm i wiedza dotycząca tematyki obrotu nieruchomościami. Kompleksowa pomoc przy załatwianiu formalności po zakupie mieszkania. 

Karol Wojtkowski

Doradca Magdalena Szmurło

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wszystkie sprawy załatwione na czas. Dziękuję! 

<

Urszula Kobylarz

Doradca Magdalena Szmurło

Współpraca z Panią Magdą była wzorowa. Zawsze chciała jak najlepiej dla klienta. Była zawsze bardzo profesjonalna. Służyła pomocą o każdej porze dnia. Sprzedaż naszej nieruchomości odbywała się z dystansu, gdyż nie mieszkamy w Polsce na stałe. Pani Magda zawsze służyła wiedzą. Zajęła się i dopilnowała dosłownie wszystkiego. Jesteśmy bardzo wdzięczni. 

Rafał Arasimowicz

Doradca Magdalena Szmurło

Jak najbardziej polecam! Pełen profesjonalizm i pomoc od A do Z. Warto zdać sie na intuicję Pani Magdy zawsze dobrze doradzi. Do tego jest miła i sympatyczna. Polecam! 

Rafał Arasimowicz

Doradca Ewelina Pietrasz

Przesympatyczna osoba. Pani Ewelina zawsze pomoże i doradzi. Super komunikacja. Polecam! 

Adam Artemiuk

Doradca Magdalena Szmurło

Pani Magda jest profesjonalistka w nieruchomościach. Bardzo duża wiedza i zaangażowanie. Z czystym sumieniem polecamy. 100% stysfakcji. 

Henryka i Wojciech Betko

Doradca Magdalena Szmurło

Dziękujemy za współpracę i pomoc w zajęciu się wszelkimi sprawami. Polecamy osobę Pani Magdy każdemu, kto ma chęci sprzedać lub kupić nieruchomość. 

Barbara Mileszkiewicz

Doradca Magdalena Szmurło

Wspaniała obsługa. Doskonała kompetencja. Życzliwość. 

Iwona Pietuszewska

Doradca Emilia Woronowicz

Pani Emilia Woronowicz to wspaniały człowiek na odpowiednim miejscu. Pełna profesjonalizmu, bardzo miła, spokojna i cierpliwa. W komunikacji - pełna kultura, otwartość i zawsze wszystko bardzo dobrze wytłumaczone. Od pierwszego kontaktu do zakończenia transakcji wszystko było dopatrzone i przygotowane na 100%. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Emilią.