Andrzej Radkiewicz

Doradca Magdalena Szmurło

Ambasada Nieruchomości to najlepsza agencja z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia. Profesjonalna i miła obsługa, szybka sprzedaż. Kompetencja i znajomość tematu na 100%. Polecam każdemu kto chce sprzedać bądź nabyć nieruchomość. Na pewno nie zawiedziecie się. 

Anna Kijowska-Drewla

Doradca Ewelina Pietrasz

Doradca miły, zaangażowany i bardzo pomocny. Pomimo tego, że jestem z innego miasta wszystko udało się załatwić w ciągu zaledwie kilku godzin. Jestem bardzo zadowolona. 

Artur Milewski

Doradca Magdalena Szmurło

Profesjonalne doradztwo, duża pomoc przy finalizacji kupna nieruchomości, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. 

Gabriela Izabela Obsulewicz

Doradca Ewelina Pietrasz

Bardzo fajne podejście do klienta. Bardzo profesjonalne, wszystko było jasne i klarowne. Jestem bardzo zadowolona :) 

Mateusz Dec

Doradca Magdalena Szmurło

Polecam! 

Dorota Mirčevska

Doradca Ewelina Pietrasz

Polecam! 

Magdalena Toczydłowska-Talarczyk

Doradca Magdalena Szmurło

Gorąco polecam, współpracę z Ambasadą Nieruchomości oraz Panią Magdaleną, która cechuje się wysokim profesjonalizmem, życzliwością i dużą energią w załatwianiu wszystkich formalności oraz wsparcia w komunikacji z urzędami, spółdzielniami, notariuszami i innymi miejscami wymagającymi znajmości przepisów.  

Justyna Waluszko

Doradca Magdalena Szmurło

Pani Magda jedna z najlepszych agentek nieruchomości z jaką miałam przyjemność współpracować. Już po pierwszej rozmowie dało się zauważyć że zadowolenie i dobro klienta są na pierwszym miejscu. Pomimo ograniczeń czasowych, Pani Magda w przeciągu tygodnia zebrała wszystkie dokumenty i bez problemu mogliśmy dokonać transakcji zakończonej sukcesem. Szczerze polecam Panią Magdę jest agentką, która oddaje się swojej pracy pod każdym względem. Miła, sympatyczna i bardzo pomocna, ja osobiście byłam bardzo zadowolona.  

Krzysztof Deręgowski

Doradca Magdalena Szmurło

Pani Magdalena Szmurło ze znacznym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem przeprowadziła transakcję sprzedaży mojego domu w Białymstoku. Ma także pewną cechę, która rzadko można spotkać u doradców - jest empatyczna. Polecam :) 

Krzysztof Stanisław Augustynowicz

Doradca Magdalena Szmurło

Pani Magdalena jest rewelacyjna. Współpraca jest profesjonalna. Polecam firmę "Ambasada Nieruchomości", klient będzie dopieszczony. Wszystko dopięte na ostatni guzik o nic się nie trzeba martwić, a Pani Magdalena tworzy cudowną atmosferę i budzi zaufanie klienta. 

Katarzyna Tuz

Doradca Emilia Woronowicz

Profesjonalizm, wiedza, uczciwość i indywidualne podejście to nie wszystko co dostaliśmy w Ambasadzie. Ciepło w podejściu do klienta, zrozumienie i to poczucie, że z problemem nie jesteśmy sami. To wszystko czuło się od początku współpracy.  

Tomasz Czerniawski

Doradca Emilia Woronowicz

Polecam, bardzo profesjonalna i pomocna obsługa biura. W szczególności Pani Emilia - profesjonalizm 100%.  

Anna i Kornelia Kiermut

Doradca Emilia Woronowicz

Decydując się na sprzedaż naszego rodzinnego domu nie miałyśmy żadnych wątpliwości, że przeprowadzenie tej transakcji zlecimy wyłącznie pani Emilii Woronowicz, ponieważ już wcześniej w sposób wzorcowy pomogła nam ona przy zakupie mieszkania. Pani Emilia jest świetnym doradcą: kompetentnym, rzetelnym i życzliwym. Doskonale orientuje się w rynku nieruchomości oraz wszelkich przepisach formalno-prawnych z nim związanych. Klient nie musi się o nic martwić, bo zapewnia ona kompleksową pomoc przy zakupie/sprzedaży nieruchomości. Oprócz tego jest osobą bardzo komunikatywną, przemiłą, empatyczną i zawsze uśmiechniętą. Nie istnieją dla niej sprawy „nie do załatwienia”. Zawsze znajduje sposób na ich rozwiązanie. Warto słuchać jej rad i do nich się stosować. Pani Emilio! Dziękujemy! Poleciłyśmy już i nadal będziemy polecać Panią jako doradcę osobom zainteresowanym kupnem/sprzedażą nieruchomości.  

Urszula Pasiuk

Doradca Ewelina Pietrasz

Pani Ewelina bardzo uprzejma i pomocna w załatwieniu wszystkich formalności. Szczerze polecam.  

Paweł Piechocki

Doradca Emilia Woronowicz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Emilia. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Sumienność, rzetelność, chęć pomocy oraz ogromna wiedza Pani Emilii przyczyniła się do ekspresowego załatwienia wszystkich formalności. Polecam z czystym sumieniem.  

Aleksandra i Łukasz Grądzccy

Doradca Magdalena Szmurło

Super współpraca i pomoc. Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy bezproblemowo ustalić wszystkie szczegóły dotyczące zakupu wybranej nieruchomości. Pani Magdalena okazała się bardzo miłą i życzliwą osobą. 

Zenobia Martyszewska

Doradca Magdalena Szmurło

Z przyjemnością chciałabym polecić p. Magdę! Znalazła nieruchomość, która spełniła nasze oczekiwania. Rzetelnie i drobiazgowo wytłumaczyła zawiłości transakcji. Zna rynek nieruchomości oraz przepisy prawa. Jest profesonalna, ale też bardzo sympatyczna i miła. Jej otwartość i empatia sprawia, że transkacja przebiegła w pozytywnej atmosferze. Czułam się zaopiekowana na 100%. Polecam wszystkim!